46 Yok Olan Dizisi İlk Nölümüyle Ekrana Kilitledi!

46 Yok Olan dizisi ilk bölümde nefes kesti. Heyecanla izlenen 46 Yok Olan 1. bölümde izleyiciyi ekrana kilitleyecek gelişmeler yaşandı. İşte Erdal Beşikçioğlu’nun başrolünde yer aldığı 46 Yok Olan dizisi ilk bölüm detayları.

46 Yok Olan, Yönetmenliğini Serdar Akar’ın yaptığı dizide baş rolleri Erdal Beşikçioğlu, Yasemin Allen ve Melis Birkan üstlendi. İlk bölümü 27 Mart 2016 tarihinde Star TV’de yayınlandı.

46-yok-olan-oyuncu-kadrosu

Serdar Akar’ın yönetmen koltuğunda oturduğu, başrollerinde Erdal Beşikçioğlu,Yasemin Allen, Melis Birkan, Saygın Soysal, Berkan Şal’ın yer aldığı, senaryosu Ercan Mehmet Erdem’in yazdığı ‘46 Yok Olan’ pazar günü 22.45’te star’da başlıyor. Özellikle Behzat Ç. dizisiyle son dönemin en başarılı oyuncularından Erdal Beşikçioğlu kadroda yer alan isimlerden biri.

Dizinin kadrosundaki diğer isimler ise şöyle: Yasemin Kay Allen(Selin), Melis Birkan(Ceyla), Saygın Soysal(Doğan), Berkan Şal(Salim), Ayça Eren(Ezo) ve Mert Bilgin(Ferit)

Psikolojik- Gerilim türündeki ‘46 Yok Olan’ dizisinde, bitkisel hayatta yaşam mücadelesi veren kız kardeşini yeniden hayata döndürmek için kimyasal deneyler yapan bir adamın hayatı konu alınıyor. Dizi Türkiye’de bir ilk olarak 60 dakika sürecek.

‘46 Yok Olan’ın Vince Gilligan tarafından yapılan ABD’nin drama dizisi ‘Breaking Bad’ uyarlaması olduğu söylentilerine dizinin başrol oyuncusu Erdal Beşikçioğlu, tepki göstererek “Bizim özgün bir şey yapmaya hakkımız yok, yapamaz mıyız? İlla başka şeyin kopyası mı olacak? Biz tüketen bir toplumuz. Kendine güvensiz, fantezi yoksunu birtakım kafalardan çıkıyor bu hikayeler” sözleriyle dedikoduları yalanladı.

Editör:
Editörün Yazıları: Editör

THE FLASH’ın En Baba Yiğit Düşmanları

Daha önce Flash’ın bir çok düşman ile savaştığını ve galip geldiğini biliyoruz....
Devamı