Gizlilik Politikası

İçerik Yazıları ve Haberler: Sinemayor.com içeriğinde yayınladığımız makaleler editörlerimiz tarafından tamamen özgün hazırlanıp yayınlanmaktadır. Haberler ise resmi kanallardan veya ünlü web sitelerinden çevirisi yapılarak yayınlanmaktadır.

Linkler: Sitemizde yayınladığımız linklerden sorumluyuz! Kullanıcılarımızı yönlendireceğimiz linkler editörlerimiz tarafından yayınlanmadan önce kontrol edilmektedir. Güvenliğiniz bizim için çok önemlidir.

Görseller: Sitemizdeki görseller tarafımızdan çekilen ve arama motorları yardımıyla bulup sizlerle paylaştığımız telif hakkı olmayan görsellerdir.

Yazılım ve Tema: Sitemiz WordPress altyapısı ile kurulu olup, Newsmag lisanslı temasını kullanmaktadır. Temayı bünyemizde geliştirmiş olup temamızın dağıtımına izin vermediğimiz sürece yayınlanması ve kullanılması yasaktır.

Gizliliğiniz Hakkında: Sinemayor.com sizlere yorum yapmanız dışında sizden herangi bir bilgi istemez. Sitemizdeki kullanıcıya ait çerezler, ip adresleri, mail adresleri gibi tüm bilgiler asla 3. şahıslar ve firmalar ile paylaşılmaz. Spam mail gönderilmez.

Telif Hakkı: Sitemizde içerik kopyalama işlemi yapıldığı taktirde kopyalanan içerik sayfasının linkini kaynak linki olarak bırakmalısınız. Makale yazılarımız kaynak belirtilmeden kesinlikle kullanılamaz. Yayınladığı taktirde her türlü spam bildirimi yapma ve hukuki şartları uygulama hakkımız vardır. (Cezai işlem makaleleri bizden önce arama motorlarında indexletmeye çalışan şahıslar içinde geçerlidir.)

İletişim Bilgileri: Dilerseniz iletişim sayfamızdan veya info@adgreatdijital.com mail adresimizden bizlere ulaşabilirsiniz.