BİZANS OYUNLARI AVM’lere Taştı!

Seyircilerini kahkahalara boğmayı başaran Gani Müjde’nin yeni filmi Bizans Oyunları AVM’lerde taştı!

Mesut Yar, ‘Burada Laf Çok’ programında kendisinin de konuk olarak rol aldığı filmin yönetmeni Gani Müjde’yi ve oyuncularını ağırlayacak! Yönetmen ve film ekibinden Tuvana Türkay ile Ünal Yeter Perşembeyi Cumaya bağlayan gece 00.00’da CNN Türk ekranlarında olacak!

Bu buluşmadan 2 gün sonra da, Kent Meydanı AVM 16 Ocak Cumartesi akşamı Avşar Sinemaları’nda merakla beklenen filme ev sahipliği yapacak. Yönetmen Gani Müjde ve oyuncular Tuvana Türkay, Gürkan Uygun ve Oğuzhan Uğur özel gösterimde Bursalılarla bir araya gelecek. Filmin gösterimi öncesi Müjde ve Türkay seyircilerle kısa bir sohbet gerçekleştirecek. Film gösterimi ise saat 19.30’da başlayacak.

Yapımcılığını Avşar Film ve TükenmezKalem Film’in üstlendiği filmde Tolgahan Sayışman yakışıklı Bizans Prensi ‘Adonis’i, Murat Dalkılıç Bizans Kralı’nın sinsi kardeşi ‘Muhteris’i, Gonca Vuslateri kibirli ve kavgacı Bizans Kraliçesi ‘Klitorya’yı, Gürkan Uygun aile reisi Maya Beyi ‘Gazi Magosa’yı, Tuvana Türkay ise onun gözü pek ve güzeller güzeli kızı ‘Ayçörek’i ise canlandıracak. Filmin en komik karakterlerinden biri olan ‘Vurkaçoğlu’na ise Ünal Yeter hayat verecek. Bizanslılar ve Mayalar arasında yaşanan çekişmeyi mizah dolu bir dille beyazperdeye taşıyan Bizans Oyunları’nın gladyatör ve savaşçıları arasında 2014’te Survivor’a katılan ve bir anda tüm Türkiye’nin tanıdığı bir isim haline gelen Akın Saatçi de yer alıyor.

Seyircilerine kahkaha tufanı yaşatacak olan Bizans Oyunları 15 Ocak 2016’da vizyona girecek!

Editör:
Editörün Yazıları: Editör

Kalben’in iPhone’uyla Çektiği Amerika Var Avrupa Var Adlı Müzik Klibi Apple Music’te

“Dünyanın tuhaf, acıklı ve kaotik zamanlarından geçtiğimiz gerçeğini değiştiremeyiz ancak dünyaya bakış...
Devamı