DAYS OF OUR LIVES 51. Sezon Onayını Aldı

days-of-our-lives

NBC 1965 yılından beri ekranlarda olan pembe dizisi ‘Days of Our Lives‘ için 51. sezon onayını verdi.

Hemen hemen haftanın her günü yayınlanan “Days of Our Lives” dünyanın en uzun soluklu senaryosuna sahip dizilerden biridir. 1965 yılından beri devam etmekte ve dünyanın bir çok ülkesinde gösterilmektedir.

Ted Corday ve eşi Betty Corday tarafından oluşturulmuş, hikaye birçok senarist tarafından kaleme alınmış, şu anda Josh Griffith ve Dena Higley tarafından yazılmaktadır. Dizide Herb Stein, Phil Sogard, Albert Alarr, Grant Johnson ve Steven Williford gibi isimler yönetmenlik yapmıştır. Dizinin showrunner koltuğunda Ted ve Betty Corday’ın oğulları Ken Corday oturmaktadır. 11 Şubat 2016 tarihi itibari ile dizinin 12.779 bölümü yayınlanmıştır.

2002 yılından beri Sony Pictures TV tarafından üretimi yapılan dizinin bölümleri ortalama 2,9 milyon izleyici ortalamasına sahiptir. Ayrıca 2015 yılında “Daytime Emmy Ödülü”nü kazanmıştır.

NBC Entertainment Başkanı Jennifer Salke 51. sezon onayını alan dizi ile ilgili son derece gurur duyduklarını, heyecanlı olduklarını ve hayranlarını yeni hikayelerin beklediğini belirtti.

Kaynak: Dizi Filmler

Editör:
Editörün Yazıları: Editör

Yeni PREDATOR filminden ilk poster geldi

Predator’un özellikle ilk filmleri gerçekten kendi tarzında oldukça başarılıydı. Belli bir noktadan...
Devamı