Efsaneye Çok Az Kaldı!

prison-break-geri-donuyor

Neredeyse bir yıl önce yeniden çekileceğinin haberini aldığımız ve uzun süre gündemde haber olan efsane dizi Prison Break, Eylül ayında yeni sezonuyla beraber geliyor. Yapım Prison Break: Sequel adı altında devam edecek ve ilk sezonu 9 bölümden oluşacak.

Bilindiği üzere Prison Break 4. sezonunun ardından 2009 yılında yayın hayatına veda etmişti. Senaristler bir süredir yeni konu üretmekte sıkıntı yaşıyor ve kanallar bu açığı izleyicilerin sevdiği yapımları tekrardan çekerek kapatma yoluna gidiyor.

Yeni sezonla ilgili bir çok bilgi izleyicilerle paylaşılmış durumda. Yeni sezon dizinin bıraktığı yerden devam edecek -ki burası Scofield‘in (Wentworth Miller) ölümü oluyor. Yapımcılar Scofield‘in ölümden nasıl geri geldiğini ise dizinin içinde bize anlatacaklarını ve izleyiciyi tatmin edeceklerini söylüyorlar.

poster-prison-break-season

Yeni yapımın konusu ise kardeşinin hayatta ve Yemen’de bir hapishane’de olduğunu öğrenen Lincoln Burrows (Dominic Purcell) onu kurtarmak için Dr. Sara Tancredi (Sarah Wayne Callies), Fernando Sucre (Amaury Nolasco), C-Note (Rockmond Dunbar)’tan yardım ister. Ayrıca fragmandan gördüğümüz kadarıyla Dominic‘e kardeşinin hayatta olduğu haberini ‘T-Bag’ (Robert Knepper) getiriyor. Dizinin eski kadrosundan göreceğimiz bir diğer isimse Paul Kellerman (Paul Adelstein) olduğunu öğreniyoruz.

Yeni karakter olarak ise yapıma Michael ve Sara’nın oğulları Mike (Christian Michael Cooper), Sara’nın yeni eşi Scott Ness (Mark Feuerstein) ve 20’li yaşlardaki güzel kaçakçı Sheba (Inbar Lavi) dahil oluyor. Son olarak Türk asıllı Akin Gazi dizide Omar karakterine, Numan Acar ise Abu Jamal karakterine hayat veriyor.

Editör:
Editörün Yazıları: Editör

Blake Lively ‘The Shallows’ ile Geliyor!

Yayınlandığı dönem ülkemizde de hatırı sayılır bir hayran kitlesi edinen Dedikoducu Kız...
Devamı