Fragman: Homeland 6. Sezon

Nefes kesen Showtime dizisi Homeland yeni fragmanı ile kapının eşiğinde göründü. Ünlü yönetmen Steven Spielberg’in de büyük hayranı olduğunu söylediği Homeland’i izlemeye henüz başlamadıysanız, 6. sezon iyi bir fırsat olabilir. Zira geride birikmiş olan dolu dolu 5 sezon söz konusu. 2011’den bu yana yayında olan dizinin 5. sezonunda Berlin semalarında tozu dumana katan eski CIA ajanı kahramanımız Carrie Mathison’ı (Claire Danes), yeni sezonda Amerikan topraklarına dönmüş olarak buluyoruz. Her sezonunda güncel olayları arka planına yerleştirmeyi başaran Homeland’in bu defa bir başkanlık seçimi merkezinde dönmesi de sürpriz sayılmaz.

Amerikan başkanlık seçimlerinin artçı etkilerini bertaraf etmek üzerine yoğunlaşan ve tamamen seçim günü ile başkanlık yemin töreni arasındaki zaman dilimini kapsayan 6. sezonda Brooklyn, New York’a dönüş yapan Carrie’yi, Amerika’da yaşayan müslümanlara yardım sağlayan bir vakıfta çalışırken izliyoruz.

Hill Harper (Limitless), Robert Knepper (Prison Break), Patrick Sabongui (The Flash) ve Dominic Fumusa’nın (Nurse Jackie) konuk yıldızlar olarak dahil edildiği 6. sezon, 15 Ocak’ta yayına giriyor.

Editör:
Editörün Yazıları: Editör

Texas’ın İncisi: Amber Heard Depp’in 11 Süper Fotoğrafı

22 Nisan 1986’da Austin, Texas’ta dünyaya gelen Amber Laura Heard, evlendikten sonraki...
Devamı