GUARDIANS OF THE GALAXY 2 filminden ilk görüntü geldi!

Marvel’ın en eğlenceli işlerinden biri olan Guardians of the Galaxy devam filmi ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. 5 Mayıs 2017’de gösterime girecek olan filmin çekimlerine geçtiğimiz günlerde başlanmış ve bununla ilgili resmi açıklama yapoılmıştı. Bugün ise filmin ilk resmi görseli ve oyuncu kadrosu Marvel tarafından yayınlandı.

İlk filmin yazar ve yönetmeni olan James Gunn’ın tekrar işin başında bulunacağı Guardians of the Galaxy Vol 2’nin oyuncu kadrosunda ilk filmden aşina olduğumuz Chris Pratt (Peter Quill/Star-Lord), Zoe Saldana (Gamora), Dave Bautista (Drax), Vin Diesel (Groot), Bradley Cooper (Rocket), Michael Rooker (Yondu), Karen Gillan (Nebula) ve Sean Gunn (Kraglin) gibi isimleri görüyoruz.

Bu isimlerin yanı sıra ikinci bölümde Pom Klementieff (Oldboy), Elizabeth Debicki (The Great Gatsby, Everest), Chris Sullivan (“The Knick,” The Drop) ve Kurt Russell (The Hateful Eight, Furious 7) gibi önemli isimleri de göreceğiz. Kurt Russell’ın rolü açıklanmasa da muhtemelen kendisini Peter Quill’in babası Peter Jason Quill rolünde göreceğiz. Starlord’un babasının ikinci filmde yer alacağı daha önce açıklanmış ama çizgi romanlardakinden farklı bir şekilde karşımıza çıkacağı belirtilmişti.

1

Kaynak: Merlin’in Kazanı

Editör:
Editörün Yazıları: Editör

Berlin Film Festivali’nde Hareketli Saatler

9 Şubat’ta başlayacak olan 67. Berlin Film Festivali’nde yer alacak ilk 14...
Devamı