SUPERGIRL & THE FLASH’in ortak bölümü geliyor

Flash-Berlanti-Supergirl-700x393

Size bomba bir haberimiz var! İki DC Comics dizisi -farklı kanalarda olsalar da- bir araya geliyor. CBS kanalında yer alan Supergirl ile, The CW‘da yayınlanan The Flash özel ortak bölümle kısa zaman sonra ekranlarımızda olacaklar.

CBS kanalının bugün duyurduğu habere göre Grant Gustin‘in canlandırdığı The Flash karakteri, 28 Mart Pazartesi günü Melissa Benoist‘in canlandırdığı Supergirl ile güçlerini birleştirecek. Ancak henüz hikayenin detaylarıyla ilgili bir açıklama yapılmadı.

İki dizinin de yapımcısı olan Greg Berlanti ve Andrew Kreisberg yaptıkları açıklamada “ Supergirl’ü çekmeye başladığımızdan bu yana hayalini kurduğumuz bu olayın gerçekleşeceğini açıklamaktan gerçekten çok mutluyuz. Yoğun programı arasında bu crossover için vakit yaratan Grant Gustin’e ve CBS, The CW, Warner Bros. ve DC’deki dostlarımıza teşekkür ederiz. Ve son olarak bize bu crossoverın gerçekleşip gerçekleşmeyeceğini sormaktan usanmayan hayranlarımıza ve basın mensuplarına da teşekkür ederiz. Umarım herkesin umut ettiği kadar iyi bir bölümle karşınıza çıkacağız. ” diye konuştu.

Editör:
Editörün Yazıları: Editör

The Founder

Zorlu bir dönem geçirmekte olan satış uzmanı Ray Kroc’un yolu, 1950’lerde Güney...
Devamı