Suskunlar’ın Amerika Uyarlaması: Game of Silence

gameofsilence

2012 yılında Show tv’de yayın hayatına başlayan ve çok sevilen dizi Suskunlar’ın yayın hakları hepinizin bildiği üzere NBC’ye satılmıştı.

Game Of Silence ismiyle NBC’de ekranların olacağı duyurulan dizinin pilot bölüm yayınlanma tarihi geçtiğimiz günlerde 7 Nisan olarak açıklanmıştı. Ancak NBC aldığı son kararla dizinin yayın tarihini güncelledi.

NBC Game of Silence‘ın pilot bölümünü 12 Nisan tarihinde The Voice‘ın hemen arkasından yayına sokacak. Ancak dizinin salı günü macerası bundan ibaret ve diğer bölümler planlandığı üzere perşembe günleri ekranda olacak. İlk bölüm için yapılan bu istisnanın diziye izleyici çekebilmek adına atılmış bir adım olduğu düşünülmekte.

Bu arada dizinin birinci sezonu 9 bölümden oluşuyor. Dizide Revolution’dan hatırlayacağımız David Lyons, Hawaii Five-0’da 18 bölüm yer alan Aden Stay ve Nikki Tomlinson gibi isimler yer alıyor.

Suskunlar, çocuk yaşlarda hapishanede yaşadıkları işkencelerin intikamını almak için bir araya gelen dört arkadaşın hikayesini konu alıyordu. Uyarlama sebebiyle hikayede ufak tefek değişikler beklense de, NBC’nin de benzer bir intikam senaryosuyla ilerleyeceği gelen bilgiler arasında.

Editör:
Editörün Yazıları: Editör

Benim Adım Malala, Nat Geo Ekranlarında!

Malala Yousfzai’nin hikayesini kaçırmayın. Kadınların susturulduğu, şiddet gördüğü, öldürdürüldüğü dünyada; eğitim hakkı...
Devamı