THE PURGE: Election Year’dan Altyazılı Fragman Geldi

Değindiği hassas konularla sinemaseverlerin merakını çeken The Purge, 3 filmlik bir seriye dönüşüyor. The Purge ve The Purge: Anarchy sonrasında da The Purge: Election Year geliyor! Vahşet kokuları burnumuza kadar geldi.

James DeMonaco‘nun senaryosunu yazıp yönetmenliğini üstlendiği Arınma Gecesi (The Purge), düşük maddi durumuna karşın ince konusuyla korku tutkunlarının beğenisini kazanmış 90 milyon dolarlık bir gişe hasılatı elde etmişti. Elde edilen büyük başarının ve gelirin ardından 2014 senesinde Arınma Gecesi: Anarşi (The Purge: Anarchy) ile ikinci filmi çekilmişti. Çekilen yeni filmde 112 milyon dolarlık gişe hasılatı elde edince Arınma Gecesi 3 için kapılar sonuna kadar açılmıştı.

Arınma Gecesi: Anarşi filmi sonrasında yıl sonuna doğru yeni filmin geleceği kesinleşmişti. 2014’te çıkan filmin ardından devam filmini bekleyen sinemaseverler sonunda kavuşuyor. The Purge: Election Year ilk Türkçe fragmanıyla karşınızda. Serinin ilk iki filmin senaryosunu yazıp yönetmenliğini üstlenmiş James DeMonacoüçüncü filmde de senaryoyu yazıp yönetmen koltuğunda oturuyor. Arınma Gecesi: Anarşi‘de Leo Barneskarakterine hayat veren Frank Grillo seriye geri dönerken Elizabeth Mitchell, Arınma Gecesi‘ni ortadan kaldırmak dileyen senatör Charlie Roan karakteriyle izleyici karşısına çıkıyor.

Editör:
Editörün Yazıları: Editör

Dizi Bitmiş vol.4

Yayın hayatını tamamlamış dizi önerileri sunduğumuz “Dizi Bitmiş” serimizin son halkasına geldik....
Devamı