CAPTAIN AMERICA: Civil War’dan yeni bir TV Spotu geldi!

Marvel Studios merakla beklenen devam filmi Captain America: Civil War‘dan yeni görsellerin olduğu bir tv spot yayınladı.

civil-war

Marvel’in bu filminde Steve Rogers’ı insanlığı korumak için yaratılan süper kahraman takımı Avengers’ın yeni takım lideri olarak buluyoruz. Ama Avengers sonuçlarının yer aldığı başka bir hasar olayından sonra, siyasi baskılar yüzünden başka bir sistem kurmak için düğmeye basılır, bu sistemde denetlemek ve ekibi yönlendirmek için bir yönetim şeklini içeren bir organ eklenir. Bbu mevcut durumda Avengers içinde çatlaklar oluşturur ve iki gruba ayırır. Biri  Avengers’ın hükümet müdahalesi olmaksızın insanlığı savunmak serbest kalması arzusu ile yanıp tutuşan ve lider olarak seçilen Steve Rogers, diğeri ise hükümet gözetimini ve hesaplarını desteklemek için şaşırtıcı bir karar alan Tony Stark’dır.

Filmin başrol oyuncu kadrosunda Chris Evans’ı Steve Rogers / Captain America, Robert Downey Jr.’ı Tony Stark / Iron Man, Scarlett Johansson’ı Natasha Romanoff / Black Widow, Anthony Mackie’i Sam Wilson / Falcon, Elizabeth Olsen’ı Wanda Maximoff / Scarlet Witch, Paul Bettany’i The Vision, Jeremy Renner’ı Clint Barton / Hawkeye ve Don Cheadle’ı Jim Rhodes/War Machine olarak izleyeceğiz.

Ayrıca sürpriz olarak Sebastian Stan’ı Bucky Barnes / Winter Soldier, Chadwick Boseman’ı T’Challa / Black Panther, Emily VanCamp’ı Sharon Carter / Agent 13, Daniel Brühl’ü Baron Helmut Zemo, Frank Grillo’yu Brock Rumlow / Crossbones, William Hurt’u General Thaddeus “Thunderbolt” Ross ve Paul Rudd’ı Scott Lang / Ant-Man karakterleri ile görebilmek mümkün olacak.

Anthony ve Joe Russo‘nun yönettiği, senaryosunu  Christopher Markus & Stephen McFeely‘in senaryosunu yazdığı Captain America: Civil War, 6 Mayıs 2016’da beyaz perdede yerini alacak.

Kaynak: ComingSoon

Daha Fazlası: Editör
César Ödülleri İçin Adaylar Belli Oldu!
Fransa’nın önemli ödülü César için adaylar belirlendi. Bu sene 41. defa sahiplerine...
Dahası