BATMAN v SUPERMAN TV Spot’unda THY ile Uçmak!

Yeni yayınlanan iki Batman v Superman TV Spot’unda filmin ortaklarından birinin online olarak ortaya çıkarıldığını görüyoruz ki Türkiye için gurur verici bir durum olsa gerek, bu partnerlerden birisi Turkish Airlines ve işte bu durum ile  iki harika yer olan Gotham City ve Metropolis ziyaret etmenin nedeni ortaya çıkıyor.

batmanvsuperman-xlarge

Kahramanların kavgasına hiç alışık olmadığımız ve düşünemediğimiz bir an da Gotham City, iki büyük süper kahramanın kavgasına şahit olacaktır. Ama bu kavga bu iki kahramanın yanında halkında büyük bir tehlike ile karşı karşıya bırakacağını hesaba katmamışlardır.

Zack Snyder‘in yönettiği, başrollerinde Ben Affleck (Batman), Henry Cavill (Superman), Amy Adams (Lois Lane), Jesse Eisenberg (Lex Luthor), Gal Gadot (Wonder Woman), Jeremy Irons (Alfred), Diane Lane (Martha Kent) ve Laurence Fishburne (Perry White) gibi isimlerin yer aldığı filmde,  aynı zamanda Ray Fisherve Jason Momoa da sırasıyla Cyborg ve Aquaman karakterleri olarak ufak rollerde karşımıza çıkacaklar. Batman v. Superman: Dawn of Justice, 25 Mart 2016’da vizyona girecek.

Kaynak: ComingSoon

Editör:
Editörün Yazıları: Editör

SUPERGIRL & THE FLASH’in ortak bölümü geliyor

Size bomba bir haberimiz var! İki DC Comics dizisi -farklı kanalarda olsalar...
Devamı