Sherlock’ta Korkunç Şüphe: Bitiyor mu?

sherlock4

Benedict Cumberbatch’in kariyer basamaklarını süratle çıkması, Sherlock tutkunlarını bir süredir korkutuyordu. Önüne birçok farklı proje teklifi gelen aktörün, Sherlock’un yeni sezonları için yeteri kadar zaman ayıramayacak olma ihtimali, BBC yapımının geleceği hakkında soru işaretlerini de beraberinde getiriyordu.

Cumberbatch’in GQ dergisine yaptığı açıklamalar da Sherlock takipçilerinin endişelerinin yersiz olmadığını teyit eder nitelikte. 2017 içinde, henüz açıklanmayan bir tarihte başlayacak olan 4. sezon, 2010 yılında start verilen dizinin muhtemelen final sezonu olacak. Ünlü aktörün 4. sezon ile ilgili açıklamaları şöyle:

“Bir dönemin sonu olabilir bu, dürüst olmak gerekirse öyle hissediyorum. Hikaye de hemen arkasından devam etmesi zor yerlere gidiyor. Yine de hiçbir zaman asla demeyiz. Buraya dönmek isterim, yıllar içinde tekrar dönme fikrinin arkasındayım. Ancak hepimizin yakın gelecekte yapmak istedikleri var ve dizi de sonlandığı şekliyle oldukça tamamlanmış bir hal aldı. Dolayısı ile bekleyip göreceğiz, zira Sherlock’u bir daha oynamama düşüncesi de oldukça can sıkıcı.”

Durum şimdilik böyle, ancak 4. sezon halen bizleri bekliyor. 3 yeni bölüm ile izleyici ile buluşacak olan dizide, Sherlock Holmes’u tekrar İngiltere topraklarında bulacağız. İlk çocukları dünyaya gelen Doctor Watson ve eşi Mary ise bir dönüm noktasındalar. 4. sezon teaser fragmanı ile sizleri başbaşa bırakıyoruz.

Daha Fazlası: Editör
Netflix’ten The Beatles’a Yakışır Animasyon: BEAT BUGS
Popüler müzik tarihinin tahtında oturan The Beatles, Netflix tarafından bir animasyon diziyle...
Dahası