Hollywood’un Yeni Komedi İkilisi

russel-crowe-ryan-gosling-hollywood-1-e1463598745204

Russell Crowe ve Ryan Gosling Hollywood’un iki yetenekli sevilen aktörü. İkili biraraya geldikleri İYİ ADAMLAR filminde şimdiye kadar alışkın olduğumuz rollerinden çok daha farklı karakterlere bürünüp seyirciyi gülmekten kırıp geçiricek gibi görünüyor.

Bu Cuma gösterime girecek  İYİ ADAMLAR filmin tanıtımları için bir çok talkşova katılan ikili tıpkı filmde olduğu iki birbirleri ile atışmaktan biran olsun vazgeçmiyor ve bu da izleyici gülme krizine sokuyor.

Seyirci karşısında, Ryan Gosling yaramaz, şapşal birazda beceriksiz ama bir o kadar sevimliyken Russell Crowe olgun, cool ve umursamaz tavrı ile oluşturdukları mizansenler ile müthiş eğlenceli bir sunum yapıyorlar.

Filmin yönetmen koltuğunda Iron Man 3 ve Kiss Kiss Bang Bang filmlerinin unutulmaz yönetmeni Shane Black oturuyor.

1970’ler Los Angeles’ında, şanslı ama sakar özel dedektif  Holland March (Gosling) ve dikkatli araştırmacı Jackson Healy (Crowe) bir gizemi çözmek için bir araya gelir. Birlikte, herkesin aradığı ve önemli bir sırrı saklayan kayıp  kızı bulmaları gerekir. Bu kız, ünlü bir porno yıldızı olan Misty Mountain’ın gizemli ölümünü çözebilecek bilgilere sahip tek kişidir. Bu araştırma esnasında iki dedektif  kendilerini yüksek statüdeki devlet yetkililerinin hedefinde bulurlar.

İYİ ADAMLAR  muhteşem oyuncu kadrosuyla aksiyon severlere hızın hiç eksilmediği, komedinin doruk yaptığı keyifli bir deneyim yaşatmak için hazırlanıyor.Cuma Günü Sinemalarda!

Editör:
Editörün Yazıları: Editör

DAYS OF OUR LIVES 51. Sezon Onayını Aldı

NBC 1965 yılından beri ekranlarda olan pembe dizisi ‘Days of Our Lives‘...
Devamı