Mr.Robot’un 2. Sezon Fragmanı Yayınlandı!

mr-robot-2-ikinci-sezon

Tüm takipçilerinin soluklarını tutarak yeni sezonunu beklediği popüler hacker dizisi Mr.Robot’un ikinci sezonuna dair yeni ve resmi fragman USA Network tarafından yayınlandı. Popüler video paylaşım ağı YouTube üzerinden paylaşılan yeni fragman çok kısa bir süre içerisinde yarım milyonluk izlenme oranını geride bıraktı.

Son olarak geçtiğimiz yıl bizi büyük bir merak bulutunun içerisinde bırakarak ekranlara veda eden dizinin yeni fragmanı şuan için izleyenlerin merakını giderme konusunda ipuçları paylaşmıyor ve dizinin kaldığı yerden nasıl devam edeceğine dair ipucu verilmiyor. Yine de Obama’nın dahi işin içerisine girmesiyle birlikte Fsociety’nin yeni sezonda çok daha çarpıcı ve merak uyandıracağı olacağı gerçek. Fragman içerisinden görünen karelere göre Elliot’un rahatsızlığı ikinci sezonda çok daha yüksek çıtada olacak ve babası dizinin içerisinde sık sık yer alarak biz izleyicilerin kuşku içerisinde diziyi izlemesine neden olacak.

İkinci sezon için ayrıca Mr.Robot’a özel hazırlanan tematik bir web sitesi de bulunuyor. www.whoismrrobot.com internet adresinden kullanıcıların yalnızca komutlarla içerisinde dolanabildiği web sitesi de Mr.Robot takipçilerini bekliyor. Merakla beklediğimiz Mr.Robot’un ikinci sezonunun ilk bölümüyse 13 Temmuz 2016 yayınlanacak.

https://youtu.be/YibylhkLwGo

Daha Fazlası: Editör
Aşka Dönüşen Arkadaşlıklar
Romantik komedilerin olmazsa olmazı ”Aşka dönüşen arkadaşlıklar” temalı mutlaka izlemeniz gereken bir...
Dahası