The Accountant’tan İlk Fragman Geldi!

Ben Affleck’i başrolüne yerleştiren gerilim filminden ilk fragman çıktı.

affleck

Uzun süredir hem kişisel projeleri hem de yer aldığı diğer işlerde aksiyon kulvarından alabildiğine uzaklaşan Ben Affleck, gişeleri kasıp kavuran Batman v Superman filmiyle bu sahaya geri dönüş yapmıştı. Anlaşılan o ki ünlü oyuncunun bu daldaki işi henüz bitmedi. Nitekim yeni dram-gerilim türü The Accountant‘ın fragmanından bol aksiyonu görüyoruz.

Başrolünü Anna Kendrick‘le paylaştığı filmde AffleckChristian Wolff adlı bir matematik uzmanını calandırıyor. İnsanlardan çok rakamlarla içli dışlı olan karakter dünyanın en tehlikeli suç örgütleri için freelance olarak çalışıyor. Hazine Bakanlığı’nın Suç Yürütme Birimi kendisini araştırmaya başladığında sıradan gördüğü tehlikesiz bir müşteriyle anlaşan uzman, robotik şirketinde çalışan muhasebe memurunun keşfettiği milyonlarca dolar tutan tutarsızlık üzerine çalıştıkça başına açılan tehlike de büyüyor.

Warrior filmiyle adından söz ettiren Gavin O’Connor‘ın yönetmenliğini üstlendiği film 14 Ekim‘de Amerika’da vizyona girecek.

Daha Fazlası: Editör
Kısa Film Sevenlere Özel Festival
Öğrenciler için, öğrenciler tarafından yaratılan Uluslararası KısaKes Film Festivali; sinemaseverleri, uluslararası film...
Dahası